ua
RU UA
  • Фізична охорона підприємств усіх форм власності (заводи, фабрики, комбінати тощо)
  • Встановлення систем охоронної сигналізації, відеонагляду та обмеження доступу
  • Охорона громадського порядку
Надаємо послуги

Компанія спеціалізується на наданні широкого спектру послуг як для корпоративних клієнтів, так і для приватних осіб. Професіоналізм і відповідальність ключові переваги нашої компанії.

  • Багаторічний досвід роботи на ринку охоронних послуг 3 1994 року. Тривала співпраця з багатьма підприємствами як з українськими так і іноземними інвестиціями, з деякими – більше 10 років.

  • Ми працюємо за цінами, які є середніми на ринку України, при цьому гарантуємо високу якість. Серед усіх можливих заходів охорони і безпеки для конкретного клієнта і його об'єкту ми вибираємо комплекс з найбільш ефективних і економічних, недорогих для замовника заходів, які при цьому забезпечують необхідний рівень захисту майна і осіб.

  • Якісний підбір та підготовка персоналу охорони. Своєчасне та оперативне виконання завдань на належному професійному рівні. Повна матеріальна відповідальність.

Консультація по товарам та послугам
Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші питання, зроблять розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію.
Про компанию

Охоронна компанія «ЗОДІАК-СБ» знаходиться на ринку охоронних послуг України з 1994 року. Основною метою діяльності компанії є професійне надання Замовнику послуг щодо забезпечення надійного функціонування його бізнесу з максимальним дотриманням інтересів Замовника та суворим дотриманням вимог чинного законодавства України.

Детальніше