ua
RU UA

Про нас

Охоронна компанія "ЗОДІАК-СБ" знаходиться на ринку охоронних послуг України з 1994 року.

Основною метою діяльності охоронної компанії "ЗОДІАК-СБ" є професійне надання Замовнику послуг щодо забезпечення надійного функціонування його бізнесу з максимальним дотриманням інтересів Замовника та суворим дотриманням вимог чинного законодавства України.

Представництва та філії

Центральний офіс розташований в м. Києві. Компанія має регіональні представництва (філії) в областях України. В найближчий час планується відкриття ще декількох філій.

Матеріальна відповідальність

Охоронна компанія "ЗОДІАК-СБ" несе повну матеріальну відповідальність згідно з умовами договорів про надання послуг з охорони, а також здійснює страхування своєї відповідальності за шкоду, заподіяну майну Замовника внаслідок неналежного надання послуг з охорони.

Клієнти «ЗОДІАК-СБ»


На сьогодні охоронна компанія "ЗОДІАК-СБ" надає послуги з охорони більше 100 клієнтам – підприємствам багатьох галузей економіки України, у т.ч. підприємствам з іноземними інвестиціями.

Система забезпечення надання послуг з охорони

До початку співпраці проводимо детальне обстеження території нашими фахівцями, після чого визначаємо оптимальну Схему організації охорони об’єкта та розподіл функцій між постами.

Перевага надається вахтовому методу.

З метою запобігання зловживання з боку охоронників, ми залучаємо для охорони об’єктів Замовників тих осіб, які проживають в інших регіонах України, а також застосовуємо систему оновлення особового складу (через 2-3 місяці на 90% оновлюємо особовий склад на об’єкті Замовника, вдруге охоронник може потрапити на об’єкт не раніше ніж через 1-1,5 роки).

На кожному об’єкті постійно виконують покладені обов’язки начальники відділу охорони та старші змін.

Транспортні витрати на доставку охоронників здійснюються за рахунок нашої компанії.

Персонал та особовий склад

Організаційно-структурна чисельність особового складу – понад 1000 працівників.

Особовий склад охоронників комплектується на виконання вимог нормативно-правових актів України та внутрішніх документів. Весь персонал пройшов відповідну підготовку, офіційно працевлаштований та має довідки про стан здоров’я з медичних установ.

Охоронники забезпечуються формою одягу встановленого зразку (зимовий та літній варіанти (осінньо-зимовий і весінньо-літній) за рахунок нашої компанії.

Охоронники забезпечуються також спецзасобами активного самозахисту (балончиками зі сльозоточивим газом «Терен-4», газо-пневматичними пістолетами А-101, 111, 112, палицями), засобами зв’язку (радіостанції ІСОМ), ліхтарями Panasonic, а також іншими засобами, за необхідності, за рахунок нашої компанії.

Потужність та кваліфікація особового складу дає можливість освоїти будь-які системи відеоспостереження, контролю, сигналізації об’єкту від встановлення до обслуговування.

Служба безпеки

Внутрішній контроль за належним виконанням охоронниками своїх обов’язків здійснює начальник служби безпеки підприємства (керівник підприємства, директор Департаменту безпеки), а також служба безпеки Центрального офісу групи компаній, директор регіонального відділення, начальник відділу охорони об’єкта та начальник зміни об’єкта (4-рівневий контроль).

Прихований контроль здійснюють не менше 2 екіпажів служби безпеки регіонального відділення та з Центрального офісу в м. Києві. Витрати на зазначені заходи здійснюються за рахунок нашої компанії.

Крім того, організовуються і проводяться спецзаходи (окремий перелік) як на території об’єкту, так і поза його межами.